זיווד אלקטרוני ואופטי

זיווד אלקטרוני

זיווד אלקטרוני

כאשר מחפשים פתרונות לזיווד עבור מוצרים אלקטרוניים, צריך לפנות לחברה שתחום עיסוקה העיקרי הוא זיווד. ההתמחות בזיווד אלקטרוני, דורשת ידע ונסיון שלא קיים אצל כל חברת הנדסה. 

הפרמטרים החשובים בתכנון זיווד אלקטרוני הם:

  • הפחתת עלויות
  • דיוקים
  • תקנים בינלאומיים - הכרת תקנים של זיווד אלקטרוני מאפשרת לתכנן זיווד אלקטרוני כך שיתאים כמה שיותר לתקנים ויצריך כמה שפחות שינויים כדי לקבל אישורי תקינה לזיווד אלקטרוני.
  • פינוי חום - זיווד אלקטרוני מצריך בדרך כלל גם פינוי חום, יש לתכנן את המארז תוך כדי התחשבות בגורמים אלו ובמידת הצורך בסיוע של אנאליזות טרמיות.

 

הפחתת עלויות

הפתרונות שאנו נותנים לזיווד אלקטרוני, כוללים תכנון מתוחכם של המארז כך שעלויות ייצורו יהיו נמוכים ככל שניתן. למשל בזיווד האלקטרוני שניתן למארז היושב במסד "19 (המופיע בתמונה משמאל), יצרנו בין היתר מארז משנה ברוחב 5HP, למארז זה היו 25 וריאציות שונות של זיווד אלקטרוני עם פנלים קדמיים שונים ועם יציאות שונות בחזית ובצד האחורי. הפיתרון לזיווד האלקטרוני של תכולת המארז היה קומבינציה של 4 מכלולים שהרכיבו את המארז השלם ואפשרו חיסכון רב בעלויות הייצור.

 

עוד על פרוייקט זיווד אלקטרוני למסד "19   >>

 
זיווד אלקטרוני למארז 19"
 זיווד אלקטרוני למארז 3U במסד "19
 

 

 דיוקים

כאשר ניגשים לחברת הנדסה כדי שתתכנן עבורנו זיווד אלקטרוני צריך להביא בחשבון את הנסיון שיש לה בתכנון זיווד אלקטרוני. לא אחת קורה שתוכנן מארז אך החלקים לא מתאימים אחד לשני מכיוון שלא ניתנו סיבולות מתאימות, מאידך מתכנן חסר ניסיון יתן סיבולות לא הכרחיות לחלקים ובכך יגרום לעלויות יצור גבוהות.

 

לנו יש ניסיון רב:

  • בהתחשבות בכל גורמי הסיבולות המאפיינים תהליך ייצור מעגל ותהליך ייצור הזיווד.
  • בהמנעות מסיבולות "יתר".
  • בנקיטה בשיטות תכנון המקטינות את התלות בסיבולות הנובעות מהתהליך.

בתמונה המוצגת משמאל אנו רואים Backplane בו ישנם 15 מחברי Compact PCI בעלי 55 פינים עדינים ביותר. אל ה Backplane הזה אמורים להינעץ מכלולים הנעים במסילות. כאן היה צורך בתכנון מחושב מראש של הזיווד האלקטרוני בכדי להבטיח את איכות ההכנסה של תתי המכלול מבלי להפעיל על הפינים כוחות גדולים ולגרום לכיפופם.

 
זיווד אלקטרוני למארז "19
Backplane של מארז במסד "19
 
 

 

מארזי פח

מארז פח יכול לשמש בית למעגל בודד או למספר מעגלים. לנו יש סדרת מוצרים של מארזי פח בצורות שונות ובמידות שונות אליהם ניתן להתאים מעגלים בגדלים שונים.

 

עוד על זיווד אלקטרוני במארזי פח  יעודיים   >>

במידה ולא מצאתם את המארז המתאים אנו נוכל לתכנן עבורכם מארז אשר יתאים למעגל שלכם ובו ימוקמו פתחים וסטנדאופים המתאימים למוצר שלכם.

עוד על תכן זיווד אלקטרוני:  הנחיות לתכנון כרטיסי אלקטרוניקה  >>

בזיווד אלקטרוני העשוי מפח אפשר לבצע התאמה של מעגלים שונים במארז זהה, כך שעלויות הייצור של המארז לסדרת מוצרים יהיה נמוך.

 
זיווד אלקטרוני
מארז פח
 
 

 

מארזים מחומרים פלסטיים

נוכל לתכנן עבורכם מארזים מחומרים פלסטיים מוגני ESD המתאימים לזיווד אלקטרוני, לייצור בכמויות גדולות במכונות הזרקה ובכמויות קטנות בהדפסה תלת מימדית ובשכפול.

 

לרשותינו עומדים מעצבים אשר יכולים לעצב את המארז לשביעות רצונכם תוך כדי התחשבות במראה ובפונקציונליות של המוצר.

זיווד אלקטרוני
מארז מוזרק 4 חלקים -  מערכת VoIP

 

 
זיווד אלקטרוני
זיווד אלקטרוני
מארז פלסטיק שהותאם להזרקה והודפס במדפסת תלת מימדית
 
 

יצירת קשר
אנא השאר את פרטיך ונחזור אליך:
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל: