פיתוח מערכת אלקטרונית מבוססת מיקרוקונטרולר בקר אקלים לחממות

בקר אלקטרוני המתזמן הפעלת מערכת עירפול לקרור חממות.
המערכת מודדת את תכולת אדי המים בתוך החממה על ידי דגימת חיישני טמפרטורה ולחות יחסית, וממתגת הפעלה של 8 יחידות קצה:
• מגוף מים ראשי
• מערכת איוורור וסחרור אוויר
• 6 מגופים של יחידות ייצור הערפל.
המערכת מתוכנתת ישירות מממשק ההפעלה. ה DUTY CYCLE  להפעלת כל יחידת קצה ניתן לתכנות בנפרד.כמו כן התוכנה מאפשרת הפעלה של 2 קבוצות מגופים נפרדות (דהיינו לחלק את יחידות ייצור הערפל לשתי קבוצות בעלי מאפייני הפעלה זהים)
הבקר תוכנן לעמידות לאורך זמן בתנאי שמש, לחות חום וקור המאפיינים סביבה חקלאית.

 פיתוח בקרי קרור והשקיה חקלאיים בקר הזנת שדות

בקר הזנה מתוחכם להזנת דשן ומים לשדות. הבקר האלקטרוני מיועד לשליטה ב עד 32 מגופי השקיה, 2 מגופי דישון ושני מגופים ראשיים (AC או DC). למערכת 4 כניסות חיישן  לדגימת פרמטרים חקלאיים בשדה הגידול המאפשרים את ההזנה בהתאם לעמידה בדרישות שתוכנתו.  ניתן לתכנת את המערכת ב 50 תוכניות הזנה שונות ולשלוט בכמות הדשן והמים המסופקים ובפרק זמן ההזנה.
המערכת מיועדת לחיבור לרשת החשמל וכוללת בטריה ומטען. תיכנות הבקר ניתן לביצוע מהפנל או דרך ממשק תקשורת ל PC. בנוסף, ניתן לאפשר\לחסום את כל המערכת על ידי מתג סלולארי על ידי שליחת SMS. הבקר מיועד לעמוד בשדה ליד מיכלי הדישון – ולכן תוכנן לעמידות בתנאי סביבה של שמש גשם ושינויי טמפרטורה קיצוניים.

פיתוח כרטיסי אלקטרוניקה מבוססי מיקרוקונטרולר  בקר תאורה

כרטיס בקר ליניארי מקצועי לשליטה בתאורת צילום, המאפשר כיוונון ושיחזור מדוייק של תנאי תאורת אובייקט. הבקר מאפשר הפעלת שתי קבוצות של תאורות LED (תאורת אובייקט מזויות שונות), וכולל צג המראה את אחוז התאורה ביחס למכסימום המותר.

פיתוח וזיווד מוצרי צריכה אלקטרוניים  נגן אודיו מתוזמן

נגן MP3 המאפשר לתזמן השמעת מוזיקה נבחרת מתוך כרטיס זיכרון בהתאם לתאריך לשעה ולזמן הפלייבאק הרצוי.
הנגן כולל מסך בחירה ותכנות. יציאת סטריאו סטנדרטית למגבר וכן  רמקולים פנימיים הניתנים לשליטה.
הנגן מיועד להשמעת מוסיקה מתוזמנת במוסדות בילוי ואירוח (אולמות אירועים, לובי של בתי מלון וכו') וכן כמתזמן צלצולים עבור מוסדות לימוד.

פיתוח גששים אלקטרוניים ואלקטרואופטיים יעודיים  חיישני אקלים

חיישנים אלו תוכננו לעמידות גבוה בתנאי סביבה קשים: שמש, חום\קור לחות ורטיבות המאפיינים מבנים חקלאיים (חממות ולולים). החיישנים מסוגלים לספק נתוני לחות יחסית וטמפרטורה דרך כבל באורך של עד 50 מטר. פריסת חיישנים כאלה בתוך נפח המבנה מאפשרת בקרת אקלים מדוייקת.

יתוח אלקטרוניקה לאיסוף ואגירת נתונים GPS DAC & Control

כרטיס בקרה ואיסוף נתונים של מודול GPS.
הכרטיס מתזמן קבלת נתונים מיחידת GPS, אוגר נתוני מיקום וזמן רלוונטיים, ומאפשר פריקת נתונים ב RS232 . לכרטיס מספר יציאות בקרה להפעלה של מכלולי פריפריה (בתלות בנתוני ה GPS). הכרטיס מאופיין בזיכרון גדול לאגירת נתונים ובצריכת הספק מזערית.